Türkiye'nin Zarif ve çok sevilen Hediyelik Kur'ân mağazası

  MR İslami Hediyelik 2022 yılında kurduğumuz marka şirketi, Instagram ile başladığı girişimcilik serüvenini dijital reklamcılık ile güçlendirmeyi başarmış, E-Ticaret sayfası ile bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır. Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi marka sahipliğini yapmış durumdayız.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, kendi sektörümüzde e-ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hak kazandık. Markamız; İslami Hediyelik alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 2 yıl boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz. Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, halkın takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak. Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

VİZYON

Sunduğumuz ürün ve hizmetleri daima daha iyiye taşıma yaklaşımıyla, talepleri süreçlerimize uyarlayarak, değişime ve gelişime açık bir şekilde hedeflerimize ulaşmaktır.

 

MİSYON

Mutlu anlara eşlik edecek, değer katacak; kaliteli, değerli manevi hediyelik ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmak.

KALİTE POLİTİKASI

“Mutluluk sevdikleriniz ile başlar” felsefesi ile yola çıktığımız İslami Hediyelik sektöründe 12 yıllık tecrübe ile insana saygı duymak, dürüst ve ahlaklı olmak, daima daha iyinin arayışında olmak ve müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamak öncelikli ilkelerimizdir.

 Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile üretilen ürünlerimizin devamlılığını sağlayarak, yasal şartlar ve standartlar doğrultusunda müşteri beklentilerini ve gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak temel amacımızdır.

 Yaratıcı fikir ve tasarımlarımızı, sürekli iyileştirme bakış açımızla buluşturarak hedeflerimize ulaşma noktasında büyüyerek katma değerli faaliyetler gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.

MR İSLAMİ HEDİYELİK AİLESİ

İLKELER

İNSANA SAYGI DUYMAK
 • Etkin ve saygı temelli iletişim kurmak
 • Ekip ruhunu ve dayanışma anlayışını güçlendirmek
 • Fikirlere değer vermek ve eşitlik ilkesini benimsemek
 • Tüm müşteriler ile saygı ve güvene dayalı işbirlikleri yapmak
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ARTTIRMAK
 • Çözüm odaklı olmak
 • Güvenilir ve güler yüzlü olmak
 • Alışveriş deneyimini daha iyiye taşımak
DAİMA DAHA İYİNİN ARAYIŞINDA OLMAK
 • Değişime açık olmak
 • Her şeyden ilham almak
 • Farklı olmak, fark yaratmak
 • Sürekli eğitime, bireysel gelişime odaklı ve donanımlı olmak
DÜRÜST VE AHLAKLI OLMAK
 • Sosyal yaşama ve doğanın tüm unsurlarına saygılı olmak
 • Firmanın ve bireylerin haklarını korumak
 • Firmanın ve ilkelerini en doğru şekilde temsil etmek
 • Kurum kültürünü dürüstlük, ahlak, eşitlik ve sorumluluk üzerine kurmak